Haber

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a: Aday dersen aday olursun, kimse yapmazsa ben adayım.

Eski Fenerbahçe lideri Aziz Yıldırım, gündeme, Ali Koç’un açıklamalarına ve iddialarına yanıt vermek için basın toplantısı düzenledi.

“5 yıl önceki kongreden sonra kendime yeni bir hayat kurdum. Ancak basın ve Fenerbahçe camiası beni yalnız bırakmıyor. Daha mutlu bir hayat yaşamak için emekli oldum. Ali Bey’i seçen 16 bin milletvekili yok. Neredesiniz? 5 yıldır verilen sözler F.Bahçe’yi nereye getirdiler çok üzücü Ali Bey’e bu iş olmaz Ali Bey’e bu iş olmaz Bu yönetimin gücü yok yetersizdir. kongre güvenoyu alınmasını sağlamaktı, güvenoyu almazsan tribünler ayağa kalkar.” Aziz Yıldırım dedi ki:

“2024 seçimlerinde adayların çıkması gerekiyor.

612 milyon euro borç diyorlar. Bütün bu varlıkları kim yaptı? Stadyuma ne kadar para harcadık? Gökten inip oraya inmedi. Topuk Yaylası’nı kim yaptı? Satarsan ne kadar para alacağın belli. Neden bunlardan bahsetmiyorsun? O dönemdeki dolar ve euro borcumuz bu kadar değildi… Bundan sonra kim bu konuda yanlış beyanda bulunursa mahkemeye vereceğim. Onurlu ve erdemli olsunlar.”

Şekip Mosturoğlubir açıklamada dedin ki “Basitçe Ali Koç yönetiminin bizden aldığı 2.5 Milyar TL borç bugün 10 Milyar TL seviyesinde. Bu borcu dinar veya dolar olarak belirtseniz de mevcut borç düşük seviye göstermiyor. .Fenerbahçe’nin borcu 10 milyar seviyesinde.2023 itibariyle Fenerbahçe’nin borcu bizim geride bıraktığımız borçtan 3 kat fazla.Fenerbahçe’nin borcu 7 milyar 686 milyon TL Yarısını ödedik diyorlar.Kaynak ne bunun?” söz konusu.

salihliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu