Yaşam

MasterChef’te Cemre’ye tehditler savurdu! Tahsin “Can güvenliğim yok” diyerek isyan etti

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliği yaptığı MasterChef All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Tahsin ve Cemre arasında gerginlik çıktı. Cemre yarış sırasında tehditlerde bulununca Tahsin, başına gelebilecek her şeyin sorumlusunun rakibi olduğunu söyledi.

CEMRE: DIŞARIDA ÇOK KÖTÜ DOĞACAĞIM

Açıklamalarında Cemre’nin sürekli sözleri çarpıttığını belirten Tahsin, “Tavuğu çevirmek o kadar da değil.” Tahsin’in bu sözleriyle çılgına dönen Cemre, “Canım sen başka bir şeyden sıkıldın, ben de seni sıkacağım. Seni dışarıda çok sıkacağım. Öyle değil. Benden ne çekecekler?” Sustuğumu ya da ne yaptıklarını gördüler mi bilmiyorum ama onları çok sıkacağım.” “En son ben gideceğim ve kınayı başkası yakacak. Dışarıdaki birinin başına çok büyük bela olacağım” diye tehditlerde bulundu.

TAHSİN: DIŞARIDA İSTEDİĞİNİZ KADAR BANA SORUN ÇIKARABİLİRSİNİZ”

Söylediklerinin hakaret olmadığını belirten Tahsin, “Hakaret olduğunu düşünmedim o yüzden özür dilerim. Dışarıda bana istediği kadar sorun çıkarabilir.” diyerek kendini savundu. Konuyla ilgili tüm yasal haklarını kullanacağını belirten Cemre, şöyle konuştu: “Bu döneklik demek değil mi? Bunu söyledikten sonra özür dilemenin bir anlamı yok. Bu bir hakarettir. Ben senin olduğun yerde olmak istemiyorum. Eğer hakaretse bunu dışarıya çıkarırım, tüm hukuki süreçlerimi kullanırım, her şeyi yaparım, bana hiçbir sıkıntı olmaz.” “dedi.

MEHMET YALÇINKAYA: BU BİR TEHDİTTİR

İkili arasında çıkan tartışmaya müdahale eden Mehmet Yalçınkaya, Cemre’ye, “Neden böyle bir şey söyledin? Bunun dış dünyayla ne alakası var? Bu olayı dışarıya mı çıkaracaksın? Sen böyle bir şey söylersen,” diye sordu. karşı taraf bunu tehdit olarak algılayacaktır.’Ben oradayım, sana sorun çıkaracağım.’Olacağım’ demek tehdittir. O yüzden geri adım atmayı düşünmüyorsun…” diye tepki gösterdi diyerek.

“Başıma Gelebilecek En Küçük Rahatsızlığın Sorumlusu CEMRE UYANIKTIR”

Yarışmada yaşanan gerilimin ardından can güvenliğinin tehlikede olduğunu düşünen Tahsin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Bugünden itibaren yaşanacak en ufak bir aksilik veya aksilik ihtimalinden Cemre Uyanık sorumlu olacaktır. Bana ne olursa olsun, yarışma içi bir iletişimin ardından tüm Türkiye’nin gözü açılacak.” “Kendisini tehlikede hissediyorum çünkü onun önünde tehdit edildim ve bu anlamda yaptığı hiçbir açıklama geri alınmadı ve tehditler ısrarla devam ediyor.”

bucak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu