Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç’la görüştü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç; AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm hemşehrilerimizin selamlarını iletiyor.”

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla yeniden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç çalışmalarını hem Kayseri’de hem de Ankara’da sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Önder Büyükkılıç ve Önder Üzüm, ziyaretlerinin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Elitaş, Seçim İşleri Lideri Ali İhsan Yavuz ve AK Parti’nin en genç milletvekili Zehranur Aydemir, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm Kayserililere selam ve sevgilerini ilettiğini belirten Başkan Büyükkılıç, şunları söyledi; “Ömrünü bu millete hizmete adayan, vatanını ve milletini seven, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, tüm hemşerilerimize selamlarını iletiyor.” dedi.

Büyükkılıç birlik ve beraberlik mesajı veriyor; “Halkımıza ilk günkü aşkla hizmet etmek için çıktığımız bu yolda yorulmadan koşmaya devam ediyoruz. Bu kutlu davanın askerleri olarak milletimize hizmet için elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. Allah mahvetmesin Birlik ve beraberliğimizdir” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu